Education jobs

Hledáte práci ve vzdělávání? U nás ji najdete. Přinášíme seznam všech druhů prací ve školství v celém Jihomoravském kraji i Kraji Vysočina. S ohledem na aktuální krizi jsme navíc doplnili systém o databázi českých učitelů se znalostí ukrajinštiny a také ukrajinských pedagogů, kteří mohou pomoci ukrajinským dětem a studentům s integrací. Hodně štěstí!

Vědět víc
 
 

Nabídka pozic
ve vzdělávání

Podívejte se jaké jsou aktuálně volné pozice v regionu Jihovýchod ve školství. Třeba vám něco padne do oka. Od učitelů po pomocné síly. Hledáte pro vaši školu pracovníka? Svoji nabídku můžete zveřejnit zde.

Zájemci o pozice
ve vzdělávání

Nenašli jste pozici pro vás, ale přesto hledáte na školní půdě? Přidejte se na seznam zájemců o práci. Hledáte pracovníka k vám do školy? Projděte si seznam zájemců a ozvěte se jim.

 

Sběr nominací do školských rad

 

 

Jihomoravský kraj vyzývá veřejnost, aby se zapojila do fungování krajských škol prostřednictvím členství ve školských radách (dle § 167 zákona č. 561/2004 Sb., školského zákona). Uchazeči mají možnost se prostřednictvím formuláře přihlásit k zájmu být jmenováni do orgánu konkrétní školy za zřizovatele. Výběr podléhá souhlasu Rady Jihomoravského kraje, který se bude rozhodovat na základě vzdělání, pracovních zkušeností či motivačních dopisů. Vybraným členům školských rad z řad veřejnosti bude po jmenování nabídnuto proškolení zdarma, přesto je vhodné se předem seznámit se související legislativou.

 

Přihlásit se

Hledáme nové kolegy do VIM

 

Pomoc Ukrajině

Hybešova 15, 602 00 Brno
+420 543 426 011
podatelna@vim-jmk.cz

Vytváříme jednotnou databázi českých učitelů se znalostí ukrajinštiny a pedagogů z Ukrajiny, kteří by mohli pomoci dětem a mladistvým integrovat se do vzdělávacího procesu České republiky. Učili jste na Ukrajině nebo jste český učitel se znalostí ukrajinštiny? Přidejte se. Školy a školská zařízení vás následně osloví s žádostí o pomoc.

 

Studium pedagogiky
pro asistenty pedagoga

Hybešova 15, 602 00 Brno
PhDr. Jarmila Smetanová
+420 734 314 348
smetanova@vim-jmk.cz

Horní Valy 2, 695 01 Hodonín
PaedDr. Magda Zálešáková
+420 603 867 660
zalesakova@vim-jmk.cz

Pro zájemce z řad ukrajinských občanů nabízíme kvalifikační typ studia Studium pedagogiky pro asistenty pedagoga. Podmínkou přijetí je dosažení úplného středoškolského, vyššího odborného nebo vysokoškolského studia na Ukrajině.

Místem konání bude VIM, Hybešova 15, Brno, nebo pracoviště Hodonín, Horní Valy 2 (místo konání Uherské Hradiště pro účastníky ze Zlínského kraje). V průběhu studia vám bude poskytnuta intenzivní jazyková podpora v českém jazyce.