Hledám pozici asistent pedagoga

Aprobace, text inzerátu:
Prefrence textově: touto cestou si dovoluji žádat o místo asistentky pedagoga nebo vychovatelky ve školní družině na Vaší škole s nástupem v září 2023.
V roce 2021 jsem dostudovala pedagogické minimum v Kunovicích – obor vychovatel.
Pracovat s dětmi bylo vždycky moje přání, ale vzhledem k životním událostem jsem se až teď dostala k tomu doplnit si vzdělání možné k této profesi. V současné době jsem na rodičovské dovolené. Po skončení této dovolené bych se ráda věnovala právě práci s dětmi. Poslední 2 týdny v Dubnu letošního roku jsem měla příležitost pracovat jako zástup ve školní družině při ZŠ Břeclav, Na Valtické 31. Tato příležitost mě ujistila, že tato práce je pro mě to pravé a ráda bych v ní pokračovala i nadále. Troufám si tvrdit, že při mé práci byla spokojenost ze všech stran, jak ze strany nadřízených, tak ze strany dětí a rodičů, i přes to, že se jednalo o velmi krátkou zkušenost. Myslím, že do budoucna mohu mnoho nabídnout. Jsem kamarádská, empatická, spravedlivá, tvořivá, ale i přesto dokážu být přísná a důsledná. Velkým přínosem by mohla být má kreativita a také dobrá znalost anglického jazyka. Do budoucna se rozhodně nebráním dalšímu vzdělávání v oboru pedagogiky.
Mnohokrát děkuji za zvážení mé žádosti a budu se moc těšit na případné setkání.
Mateřská škola: ano
ZŠ - 1.-5.ročník: ZŠ - 1.-5.ročník: ano
ZŠ - 6.-9.ročník: ano
Střední škola: ano
Školní družina: ano
Jiné: ano

Úvazek:
částečný úvazek
Preference práce v regionu:
Břeclav
Dosažené vzdělání (škola):
Akademie HUSPOL s.r.o. Kunovice Program celoživotního vzdělávání – studium pedagogiky Odborná kvalifikace pro přímou pedagogickou činnost ve funkci vychovatel
Rok absolutoria:
2021
Jméno a Příjmení:
Barbora Čudová
Obec:
Břeclav
Telefon:
ID inzerátu:
20511
Zveřejněno:
25. 5. 2023 – 08:47
 

Víte, že máme technickou podporu proEducationjobs?